HİKAYEMİZ

Neoplant 2011 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren başta anahtar teslim endüstriyel tesis konusunda faaliyet göstermekte ve ayrıca birçok sektörde lider olan dünya devi Saint Gobain firmasının düktil boru konusunda Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Kurucularının 13 yılı aşkın tecrübesi sayesinde farklı disiplinleri bir araya getirerek sanayinin problemlerine yenilikçi çözümler üretmektedir.

2015 yılında sanayicinin en büyük problemi olan düşük verimlilik konusuna çözüm olarak robotik uygulamalarda Yaskawa firmasının entegratörü olarak çözüm üretmeye başlamıştır.2016 yılında ise geçmiş projelerde edindiği tecrübe ile endüstriyel ısınma ve enerji verimliliği konusunda Çek sulu radyant üreticisi Kotrbaty ve gazlı radyant üreticisi Lersen’in Türkiye distribütörlüğü yapmaya başlamıştır.

2016 yılından itibaren tamamladığı onlarca başarılı proje ile müşterilerinin yüksek verimli ileri teknoloji ısıtma sistemleri ile tanışmasını sağlamıştır. Özellikle sulu radyant panellerin hem tanıtılmasında hemde uygulanmasında sektöre öncülük etmektedir.

2017 yılında çift kademeli ve çoklu vakum borulu radyant sistemler konusunda Amerikan Reverberray (Detroit) firmasının Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

ARGE PROJESİ

Firmamız yaptığı temsilciliklerin yanısıra sahip olduğu mühendislik birikimi ile “Endüstriyel Soğutma ve Isıtma Uygulamaları için Sulu Radyant Panel Sistemi tasarımı,sayısal analizi, prototip üretimi ve deneysel olarak test edilmesi,yoğuşma önleyici kontrol sisteminin geliştirilmesi” konulu ar-ge projesini Hacettepe Teknokent bünyesinde gerçekleştirmeye hak kazanmıştır.

*Uzman kadromuz her zaman yanınızdadır

*Sahip olduğumuz yetenekler sizin hizmetinizdedir

*Satış ekibimiz projelerinizin başarısını garanti edecek kilit önemdeki iş ortağınızdır.

*Sunduğumuz teknik araçlar ile karar verme aşamasında size yardımcı olur.

© 2018 Neoplant Tüm Hakları Saklıdır.